Späť

Ako vybrať správnu peňaženku v 5 bodoch

Počet zobrazení: 858

Ako si vybrať pánsku peňaženku ľahko a správne. Veď peňaženka pre mužov je jedným najdôležitejším pánskym doplnkom.

Ako vybrať správnu peňaženku v 5 bodoch

Ako vybrať správnu peňaženku v 5 bodoch


V tomto článku sa dozviete ako vybrať tú správnu peňaženku práve pre vás. V prvom rade sa zameriame na niekoľko zásadných aspektov, ktoré je potrebné sledovať už pri samotnej kúpe.

Bod číslo 1: Veľkosť
Veľká alebo malá? No, to záleží. Na čom? No predsa na tom, kam peňaženku nosíte a kam ju potrebujete ukladať. Ak máte vždy pri sebe kabelku, príručnú tašku či nejaké iné úložné miesto kam peňaženku bez problémov schováte, potom sa nebráňte veľké peňaženke. Ak ste však zvyknutí peňaženku nosiť po vreckách, v ruke alebo vo vrecku od mikiny či saká, potom určite oceníte jej skladnosť. Nezabudnite tiež na to, že do malej peňaženky sa toho zmestí menej, a tým pádom môže dochádzať ľahšie k jej poničeniu - obzvlášť v prípade, že sa do nej snažíme uschovať väčší obnos peňazí, kariet či iných drobných predmetov, ktoré obvykle do peňaženky máme tendenciu vkladať.

Bod číslo 2: Úložný priestor peňaženky
Mnohí z vás si asi myslí, že tento bod skôr súvisí s veľkosťou. Nie je to tak celkom pravda. Úložný priestor nemusí vždy súvisieť s veľkosťou peňaženky, ale skôr s jej vnútorným členením. Zvážte, koľko vreciek, priehradiek úložného priestoru na mince a karty zvolíte.

Bod číslo 3: Tajné miesto
Nie, nejedná sa o peňaženku Agenta 007, ale o tú vašu. V prípade, že nájdete, prípadne už vyberiete peňaženku s tajným úložným priestorom, môže sa vám stať, že onedlho, napr. Na dovolenke či v lete, túto "schovávačku" veľmi oceníte. Toto úložné miesto neslúži len ako ochrana proti zlodejom, ale tiež ako ochrana pred vami samotnými. No, spomeňte si, koľkokrát ste boli šťastní za to, keď ste v peňaženke ,, vyhrabali "posledných 20 € a vyriešili ste tým akútnej smäd či hlad?

Bod číslo 4: Odolnosť
Odolnosť čiastočne súvisí s kvalitou, poviete si. Tomu tiež nemusí byť zakaždým pravda. Predpokladá sa, že drahé značky budú mať určitý štandard kvality. Koľkokrát sa Vám ale stalo, že aj pomerne drahá alebo aj veľmi drahá vec sa rozbila či poškodila rýchlejšie ako neznačková? Odolnosť však nemusí ísť vždy ruka v ruke s kvalitou ušitie alebo s kvalitou použitého materiálu. Dôležitosť by tu mala byť kladená predovšetkým na výber vhodného materiálu práve pre vás. Beriete si peňaženku radi so sebou do bazéna? Potom Vám teda dobre radíme, aby ste vybrali inú ako koženú.

Bod číslo 5: Design
Konečne sme sa dostali asi k tomu najdôležitejšiemu - a to samotnému vzhľadu výrobku. Zrejme každý z nás si už niekedy vo svojom živote peňaženku kupoval. Podľa čoho ste si vybrali? Predpokladáme, že to bolo asi kvôli tomu, že sa vám proste zapáčila. To je samozrejme správny spôsob a možno aj ten najdôležitejší ako peňaženku vybrať, ale nehovorte, že vyššie spomínané rady sa vám nebudú hodiť pri výbere tej novej.

Pomohol Vám náš článok? ☺️Doufáme, že áno! Ale pre istotu, sa radšej presvedčte sami TU, kde nájdete tú správnu peňaženku pre mužov a mnoho ďalších luxusných pánskych módnych doplnkov na Spravnedoplnky.sk☺️

Prihlásenie

Zoberte prosím na vedomie, že táto stránka používa cookies. Viac info